.

Wargi zbyt zziębnięte
Żeby paplać –
Wiatr jesienny.

Basho

Na kolanach turkocze zaspany, rozciągnięty wygodnie kot, w czajniku powoli stygnie gorący jeszcze Darjeeling, a za oknem szeleści jesień. To wyśmienity czas na to, by zapaść się w gąszczu zdań i raczyć Was przydługim monologiem lub zwyczajnie podzielić się z Wami jakąś pełną słów treścią. Zamiast tego powiem po prostu „miło mi” i „dziękuję” – za prawie cztery lata Waszej obecności, zagięć przestrzeni i czasu, tysiące muzyko-dźwięków, za niekończące się rozmowy i przydługie czasem milczenia, za partie planszówek, za magię, energię i dobroć, za każdą z możliwych emocji i wszystko inne, co z Waszą bytnością w Teorii się wiąże.

Za miesiąc, może dwa obchodzimy kolejne urodziny, na które czujcie się zaproszeni.

W międzyczasie planujemy podróż do czarnej dziury (31 października), cowtorkowe jammowanie, comiesięczne planszówki, posiadówki do rana (teoria chaosu i przypadku), może jakieś karaoke, koncert (15 październik) i cokolwiek do głów nieszczęsnych naszych przyjdzie.

1004456_476636022413109_491330787_n

Jeśli jeszcze nas nie znacie a zbłądzicie w Katowicach, szukając przy okazji przyjaznej przystani, wpadajcie na Dworcową 13. Oprócz standardowo ciepłej atmosfery i suchych żartów, dostaniecie imbryk dobrego czasu/czaju, płynne czekoladowe szczęście, dobre regionalne piwa, aromatyczne grzańce, kakao i całą masę dziwności. Gwoli praktyczności – codziennie od 17:00-18:00 obowiązuje High Tea Time, czyli herbaty schodzą cenowo o 50%, codziennie do 16:00 studenckie piwo łapiecie za 5zl a uczniowską herbatę o 1zł taniej.

 

 

Imbryk
Wisi w powietrzu
Ku niebu.

Hakuin (1685-1768)

Posted in Bez kategorii | Tagged as: , , , , | Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *